Olight Warrior Mini 2 Zaklamp
De Olight Warrior Mini 2 is een krachtige maar compacte oplaadbare zaklamp. Deze vernieuwde versie schijnt dankzij de 1750 lumen tot wel 220 meter ver. Dat is echt een prestatie voor een zaklamp van slechts 11.5 cm lang en 2.5cm dik!
Vanwege dit compacte formaat neem je hem heel gemakkelijk met je mee. Hierdoor is hij ideaal voor wandelingen in het donker, op vakantie of voor onderweg.
Omdat deze lamp zo krachtig is, wil je niet dat hij ongewenst aangaat en warm wordt. Daarom is hij nu ook voorzien van een handige transport lock. De bediening is ook iets aangepast. Er zit nu zwel op de achterkant als op de zijkant en schakelaar. Ook de strobe is direct op te roepen. Hierdoor is hij dus nog prettiger in gebruik dan zijn voorganger
Standen
Omdat 1750 lumen wel heel erg veel licht is, zijn er ook een aantal minder felle standen te selecteren. In de High/Turbo stand zal deze Olight Warrior Mini enige tijd vanzelf terugschakelen naar een niets minder felle stand zodat de lamp even kan koelen en de accu even op adem kan komen.
- – Moon / 1 Lumen / 45 dagen
- – Low / 15 Lumen / 164 Uur / 19 Meter
- – Medium / 120 Lumen / 19 Uur / 57 Meter
- – High / 500-200 Lumen / 218-55 Minuten / 117 Meter
- – Turbo / 1750-500-200 Lumen / 4-206-40 Minuten / 220 Meter
- – Strobe / 1750 Lumen
Uiteraard is deze zaklamp waterdicht, schokvast en valbestendig. Hij wordt geleverd met een handige magnetische laadkabel en karabijnhaak. Dankzij de laadindicator weet je precies hoeveel stroom je tot je beschikking hebt. De slagrand is ideaal voor noodsituaties en geeft ook extra bescherming aan de lens.
Eigenschappen Olight Warrior Mini 2
Lengte totaal(cm) | 11.50 |
Gewicht (gram) | 121 |
Ontwerper | Olight |
Aantal Tools: | 0 |
Vergrendeling | |
Handgreep/Materiaal | Aluminium |
Etui | |
Output (Lumen) | 1750 |
Lichtbereik (max meter): | 220.0 |
Lampsoort | High Performance LED (6000~7000K) |
Batterijsoort | 1x 18650 Customized 3500mAh (ORB 186C35) |
Brandduur lamp (uren) | 164.0 |
Waterbestendigheid | IPX8 |
Garantietermijn (jaar): | 5 |
Clip: | Ja |
Zeer fijne zaklamp!
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.